Sobota, 21 październik 2017 r.
Celiny, Hilarego, Janusza
wyszukaj na stronie:   
You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content.
Dbaj nie o to, co najprzyjemniejsze , lecz o to, co najlepsze.

Solon
1% podatku dla Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego ORDYNARIAT POLOWY WP na FACEBOOK
Polecamy
2011-03-11
Deon.pl na Wielki Post

Portal społecznościowo-informacyjny „deon” przygotował wiele propozycji na Wielki Post. Pod adresem: www.wielki-post.deon.pl można znaleźć m.in. orędzie Benedykta XVI na Wielki Post, komentarze do codziennej Ewangelii, rozważania Drogi Krzyżowej i zaproszenie do udziału w pierwszych rekolekcjach dla niewierzących na Facebooku.

Są również artykuły o pokucie ubarwionej miłością czy duchowej kulturystyce. Autorzy portalu wyjaśniają internautom, o co chodzi w Wielkim Poście. Tegoroczny Wielki Post – zgodnie z zachętą polskich biskupów - ma dodatkowo przygotować wiernych do beatyfikacji papieża – Polaka. Dlatego w portalu są także wspomnienia o Janie Pawle II.

Deon.pl to portal społecznościowy o charakterze informacyjnym. Zawiera wiadomości zarówno z życia świeckiego (Polska, Europa, Świat), jak i te dotyczące życia Kościoła (a w dalszej kolejności także innych Kościołów i wyznań). Serwis ma ambicję kształtowania opinii, także krytycznych, w kwestiach życia społecznego i życia Kościoła. To nowe dzieło polskich jezuitów.

Radio Watykańskie (jms / Kraków)

ORDYNARIAT-FB
Nasza Służba 17/2017
Informator
Diecezji Polowej

Copyright © Kuria Polowa WP 2004 - 2017
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4; 00-911 Warszawa 62
tel. c. (0-22) 826-05-68; w. 261-87-31-93; fax c. (0-22) 826-93-37
e-mail: opwp@ron.mil.pl;