Sobota, 21 październik 2017 r.
Celiny, Hilarego, Janusza
wyszukaj na stronie:   
You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content.
Dbaj nie o to, co najprzyjemniejsze , lecz o to, co najlepsze.

Solon
1% podatku dla Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego ORDYNARIAT POLOWY WP na FACEBOOK
Polecamy
2011-02-10
Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku

Facebook to światowy lider wśród internetowych serwisów społecznościowych. Z tego względu jest on idealnym miejscem promocji artystów, którzy w swojej twórczości przekazują pozytywne i ponadczasowe treści. Służyć w tym pomocą ma też strona Polska Muzyka Chrześcijańska, która od kilku dni funkcjonuje na Fb.

Strona Polska Muzyka Chrześcijańska powstała między innymi po to, by być „sieciowym” miejscem spotkania osób zaangażowanych w muzyczne środowisko polskich chrześcijan, które od co najmniej kilkunastu lat istnieje nad Wisłą. Każdy może na tej stronie podzielić się swoimi wrażeniami na temat wykonawców, zdjęciami, filmikami oraz utworami, które bardzo lubi lub które miały wpływ na jego życie czy też poinformować o zbliżającym się koncercie, festiwalu, warsztatach lub innym wydarzeniu muzycznym. Nie brakuje miejsca na komentarze i dyskusje, a twórcy strony nie zapomnieli również o tych, którzy poprzez udział w konkursach chcą wzbogacić swoją płytotekę.

W dobie bardzo szybkiego rozwoju internetu i co za tym idzie dynamicznego wzrostu znaczenia portali społecznościowych, nie może brakować w nich Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej. Inicjatorem profilu www.facebook.com/polskamuzykachrzescijanska jest Andrzej Dubiel - manager Deus Meus i New Life’m. Obecnie profil jest administrowany przez grono osób mocno zaangażowanych w promocję Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej. Trwają także pracę nad innymi medialnymi projektami, które mają wspierać środowisko muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

KAI (ad, mp / Warszawa)

 
ORDYNARIAT-FB
Nasza Służba 17/2017
Informator
Diecezji Polowej

Copyright © Kuria Polowa WP 2004 - 2017
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4; 00-911 Warszawa 62
tel. c. (0-22) 826-05-68; w. 261-87-31-93; fax c. (0-22) 826-93-37
e-mail: opwp@ron.mil.pl;