Sobota, 21 październik 2017 r.
Celiny, Hilarego, Janusza
wyszukaj na stronie:   
You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content.
Dbaj nie o to, co najprzyjemniejsze , lecz o to, co najlepsze.

Solon
1% podatku dla Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego ORDYNARIAT POLOWY WP na FACEBOOK
Polecamy
2011-01-23
Internetowa strona COMECE – nowa witryna informacyjna Kościoła

Kościół katolicki modernizuje swoją ofertę informacyjną na temat Unii Europejskiej. Dotychczasowe czasopismo „Europe Indos” będzie się teraz ukazywało w nowej, kolorowej szacie w wersji elektronicznej oraz na własnej stronie internetowej. Ukazująca się od 14 lat papierowa wersja zostaje zamknięta, a w zamian można bezpłatnie zamawiać magazyn elektroniczny. Jego wydawcą jest Komisja Episkopatów Wspólnoty Europejskiej – COMECE z siedzibą w Brukseli oraz Europejskie Biuro Jezuitów OCIPE.

Przestawiając się na media elektroniczne pragniemy dostosować się do potrzeb czasów i szybciej reagować – oświadczył zastępca sekretarza generalnego COMECE, Michael Kuhn. Austriacki kapłan wyraził nadzieję, że wersja elektroniczna pisma spodoba się odbiorcom. Wydawcą nowej wersji „Europe Indos” jest sekretarz generalny COMECE, ks. Piotr Mazurkiewicz, a redaktorem – Joanna Touzel, rzeczniczka prasowa COMECE.

„Europe Indos” ukazuje się w wersji niemieckiej, francuskiej i angielskiej. Przedmiotem informacji i analiz jest działalność legislacyjna i polityczna Unii Europejskiej. Główny ciężar położony został na etyczny i społeczny wymiar takich problemów, jak prawa podstawowe, migracja i uchodźcy, oświata oraz bioetyka. Nowa jest także strona internetowa www.europe-infos.eu, na której można zaabonować newsletter i znaleźć wszystkie artykuły.

KAI (ts (KAI) / Bruksela)

ORDYNARIAT-FB
Nasza Służba 17/2017
Informator
Diecezji Polowej

Copyright © Kuria Polowa WP 2004 - 2017
ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4; 00-911 Warszawa 62
tel. c. (0-22) 826-05-68; w. 261-87-31-93; fax c. (0-22) 826-93-37
e-mail: opwp@ron.mil.pl;